Yüreğir Belediyesi personeli kan verdi


Yüreğir Belediyesi ve Türk Kızılayı Adana Şubesi iş birliği ile örnek bir çalışmaya daha imza atıldı. Belediye Hizmet Binası önüne gelen kan bağışı aracı, gün boyu hem belediye personelinin hem de vatandaşların kan bağışını kabul etti. Kan bağışı kampanyasına birim müdürleri de katıldı.

Duyarlı personel kan verirken, vatandaşlara da çağrıda bulundu. “Kan bağışı süreklidir ve büyük bir ihtiyaçtır” diyen Yüreğir Belediyesi çalışanları, “Sağlıklıyken kan bağışı yapacağız ki hastalandığımızda, ihtiyaç duyduğumuzda aramak zorunda kalmayalım. İhtiyacımız olmadan da kan verelim, bağış yapalım. Çünkü kimin ne zaman ihtiyacı olacağı belli olmaz” ifadelerini kullandı.

Kızılay personeli ise Yüreğir Belediyesi çalışanlarına duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Adana Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Adana Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*