‘Veda Mektubu’nda bu anne kız hikayesi çok konuşulacak

[ad_1]

'Veda Mektubu'nda bu anne kız hikayesi çok konuşulacak

Karakterleri nedeniyle sık sık çatışsalar da birbirlerine çok düşkün bir anne kıza hayat veren Nurgül Yeşilçay ve Rabia Soytürk’ün setten yeni kareleri basınla paylaşıldı. Usta oyuncu Yeşilçay ile ilk kez kamera karşısına geçen Soytürk, oldukça heyecanlı olduğunu söyledi. Yeşilçay ise anne ve kızı arasındaki çatışmaların izleyiciyi etkileyeceğini belirtti.

Bir mektupla ayrılan Alanur (Nurgül Yeşilçay) ve Ziya’nın (Selim Bayraktar) yolları yıllar sonra çocuklarının birbirlerine âşık olması ile kesişir. Çocukları üzerinden ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanırken; Ziya ve Alanur’un ayrılıklarında rol oynayan Seher, oğluna söz geçirip onu düştüğü aşktan vazgeçirebilecek midir?

 

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de çok konuşulacak olan Veda Mektubu, 27 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*