Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Bugün eleme adayı kim oldu? 16 Ocak 2023 Survivor’da yaşananlar ve eleme potasındaki isimler!

[ad_1]

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? Bugün eleme adayı kim oldu? 16 Ocak 2023 Survivor'da yaşananlar ve eleme potasındaki isimler!

Survivor’da dokunulmazlığı kim aldı? sorusu yanıt arıyor. Survivor’da bu akşam baraka oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise pirinç ve zeytin yağı ödülünü kazandı. Peki ama ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

Survivor’da neler yaşandı?

Berdan Mardini, ”Kazanmak çok istedim ama alamadım. Bugün ekip olarak konsantrasyonumuz eksikti. Takım arkadaşlarımın bir bildiği varki beni yazmışlar

İnşallah daha motive, daha iyi yarışacağım.” dedi. 

 

Kadınlarda 15 puanla Cansu Tuman birinci oldu.

 

Erkeklerde performans birincisi aynı puanda iki kişi var. Parkur hızı biraz daha iyi olan isim Barış Telli oldu. 

 

Barış ve Cansu Tuman eleme adayı belirleyecek.

 

Cansu Tuman, ”Keşke kazansaydık bugün. Mecbur olduğum için birini söyleyeceğim. Performans olarak herkes yakın olduğu için kondisyona bakacağım. Ümit demek istiyorum.” dedi. 

 

3. aday Ümit Erdim oldu.

 

4. adayı Barış, ”Zor bir karar. Kürşat demek istiyorum.” cümleleriyle belirtti. 

 

Ümit Erdim, ”Eksilmeler, kalanlar olacak. Gidersek de aynı şekilde bunu yönetebilirsek takım oluruz. Dolayısıyla hiçbir problem yok. Yaşayıp göreceğiz. ” ifadelerini belirtti. 

 

Kürşat Juan, ”Acun Abi, Survivor’a 3’te 0 ile başladım. Beklediğimin dışında bir şeyler yapıyorum. Ben de o günü bekliyorum. Takıma faydam olacağını düşünüyorum. Takımım için buradayım.” dedi. 

 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*