Nural Ezel, David Lloyd Club’ın tanıtım yüzü oldu…


David Llyod Enfield’ın restorasyonu sonrasında yapılan açılışta kurdeleyi, spor camiası ve Türkçe konuşan toplumun önde gelen isimlerinden Olay Gazetesi’nin sahibi Nural Ezel kesti. Ezel, dünyaca ünlü kulübün tanıtım yüzü oldu.

İngiltere genelinde 132 şubesi olan, Enfield şubesinde 7000 üyeli fitness club CEO’su Lydon Weitz, Olay Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu.

David Llyod’a 10 yıl önce katıldığını söyleyen Weitz, “O günden bu güne tesislere yapılan yatırımlarla çok büyük değişiklikler oldu. İşadamlarından ev kadınlarına, profesyonel sporculardan dinlenmek isteyenlere kadartoplumun her demografisine hitap ediyoruz. Tesislerimize çok büyük yatırımlar yaptık, çok geliştirdik ve müşterilerimizin hepsinde bunun mutluluğu görüyoruz.” dedi.

İYİLİK YAP KAMPANYASI

Kurum olarak “İyilik Yap” kampanyamız kapsamında, ihtiyac sahibi insanlara mont ve yemek dağıtıp,Noel döneminde yatacak sıcak bir yer vermek gibi yardımlarda bulunduklarını belirten Weitz, bu tür kampanyaların devam edeceğini belirtti.

“NURAL EZEL’İN ÖNERiLERİNi ALACAĞIZ”

Weitz, topluma yapacakları yardımlarda 32 yıldır en sadık kulüp üyesi olan olan Nural Ezel’in önerilerini ve tavsiyelerini alacaklarını kaydetti.

EZEL: “KENDİMİ EVİNDE HİSSEDİYORUM”

Nural Ezel ise 32 yıldır David Llyod Club Enfield’ın üyesi olduğunu, kulübün her açıdan güvenli olduğunu ve kendini bir aile ortamında hissettiğini söyledi.

 

Olay Gazetesi’nin sahibi Nural Ezel ve David Llyod CEO’su Lydon Weitz

2732650cookie-checkNural Ezel, David Lloyd Club’ın tanıtım yüzü oldu…Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*