Hasan Arat açıkladı! Rıza Çalımbay ve Feyyaz Uçar’ın görevleri…


SAMET AYBABA VE FEYYAZ UÇAR’IN GÖREVLERİ

Hasan Arat, Beşiktaş’a başkan seçilmesi halinde Samet Aybaba‘nın “Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü” olarak görev yapacağını açıkladı. Feyyaz Uçar ise futboldan sorumlu yönetici olacak.

“BEŞİKTAŞ’I İYİ BİR GELECEK BEKLİYOR”

Basın toplantısında ilk olarak söz alan Hasan Arat “Türkiye 1 aydır Beşiktaş’ı konuşuyor. Beşiktaş’ı iyi bir gelecek beklediğini söyleyebilirim. Adaylar çok kaliteli çalışmalar yapıyor. Bu seçim Beşiktaş camiası için hayırlı bir seçimdir. Centilmence geçtiğini düşünüyorum. Geleceğin felsefesi seçimidir. Biz bu yeni yapılanmada hiçbir şeyin geç olmadığına inanıyoruz. Değerli arkadaşlarımızla birlikte bu sıkıntılı günleri çok rahat aşacağımızı düşünüyoruz. Beşiktaş formayı giydiğinizde tek hedefiniz olur, o da şampiyonluktur. Bu hiçbir zaman değişmeyecek. Biz, sporu ve idareyi ayırıp hedefleri belli bir noktada toplayacağız. Dolayısıyla idareyi yapanlar sporun günlük işine karışmayacaklar. Sporu sporcular yönetecek.” açıklamasını yaptı.

FEYYAZ UÇAR: “GURUR DUYUYORUM”

Hasan Arat’ın ardından konuşan Feyyaz Uçar “Sayın başkan adayımıza böyle sorumluluk yüklü göreve beni düşündüğü için çok teşekkür ederim. Bizler kariyerini sonlandırmış kişilerin çoğu bana teklif edilen görevi bekler hayatı boyunca. Çok azı da bu şerefe nail olur. Eğer üyelerimiz bizi bu göreve layık görürlerse inşallah bu onurlu görevde görev yapmaya çalışacağım. Kaptanlarından Samet Aybaba’nın da bu projede olması çok özel. İşin bir ucunda da Rıza Çalımbay var. O da kaptanım. Beşiktaş’ta hiç kaptan çıkamadım onların yüzünden. İlerleyen dönemde sevdiğim bir grupla olacağım çok mutluyum. Bu seçimde çok fazla proje konuşuluyor. Bu da bizlerin çok hoşuna gidiyor. Çünkü daha önce genelde kişilerin üstünden yürürdü seçim çalışmaları. Ama bu kez yapılacak olanlar, proje ve planlar var. Böyle bir ön hazırlığın içinde olmaktan ayrıca gurur ve mutluluk duyuyorum. Uzun zamandır da futboldan sonra böyle bir ortamı özlemişim. Tabii ki Beşiktaş’ta bu göreve gelirsek, seçimi inşallah başkanımızın emeğine yakışır şekilde sonlandırırsak Beşiktaş için sonuna kadar çalışacağım.” ifadelerini kullandı.Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*