Dünyaya rezil olduk! Faruk Koca’nın Halil Umut Meler’e saldırısı dış basında: Hakeme vahşi saldırı


class=”medyanet-inline-adv”>

Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Ankaragücü – Rizespor maçının bitiminde Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, sahaya girerek hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı.

Koca’nın arkasından gelen iki şahıs, yumruğun etkisiyle yere düşen Halil Umut Meler’i defalarca tekmeledi.

Polis eşliğinde stadyumdan çıkarılan FIFA kokartlı hakem Halil Umut Meler, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Beyin tomografisi çekilen Meler’in sağlık durumunun iyi olduğu ancak olayın şokunu atlatamadığı belirtildi. Meler, hastanede müşahede altına alındı.

UTANÇ GÖRÜNTÜLERİ DIŞ BASINDA

Faruk Koca’nın Halil Umut Meler’e attığı yumruk, kısa sürede dış basında yankı buldu.

Dış basın kuruluşları, Türk futbolu adına utanç niteliğindeki olayı şu başlıklarla gördüler:

Daily Mail: TÜRKİYE’DE HAKEME VAHŞİ SALDIRI

class=”medyanet-inline-adv”>

Ankaragücü Başkanı, Süper Lig’de Rizespor ile oynanan maçın ardından hakemin yüzüne yumruk ve tekme attı. Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü ile Rizespor arasında oynanan maçın ardından hakemin suratına yumruk atıldı. Maçın bitiş düdüğü sonrasında Halil Umut Meler’in karşısına, kameralara yansıyan iğrenç sahnelerde hakeme yumruk atanın Faruk Koca olduğu ortaya çıktı. Meler yere düştü ve yüzünü korumaya çalışırken en az iki kişi tarafından tekmelendi. Uzaklaştırıldıktan sonra gözünün şiştiği görüldü. Büyük bir oyuncu kalabalığı, antrenör ekibi ve güvenlik hızla olay yerine gelerek saldırıyı durdurdu. Sarsılan Meler’e ayağa kalkmasına yardım etti.

Dünyaya rezil olduk Faruk Kocanın Halil Umut Melere saldırısı dış basında: Hakeme vahşi saldırı

Telegraph: Türk hakem, kulüp başkanı tarafından yumrukla yere serildi, daha sonra kafasından tekmelendi.

BILD: TÜRKİYE’DE SKANDAL

Türkiye’de skandal… Kulüp patronu hakemi dövdü. Ankaragücü ile Rizespor arasında oynanan Süper Lig maçında (1:1) hakem Halil Umut Meler’e (37) çirkin bir saldırı gerçekleşti. Maçın bitiş düdüğünün ardından Ankaragücü kulüp başkanı Faruk Koca (59) sahaya koştu ve hakemin yüzüne yumruk attı. Hakem yerde yatarken, diğer iki kişi kafasına tekme attı. Hakeme korkakça dayak saldırısı…

class=”medyanet-inline-adv”>

Dünyaya rezil olduk Faruk Kocanın Halil Umut Melere saldırısı dış basında: Hakeme vahşi saldırı

MARCA: ALIŞILMADIK, UTANÇ VERİCİ VE ÜZÜCÜ

Ankaragücü Başkanı hakeme saldırmak için sahaya atladı. Türk takımının başkanı Faruk Koca, Rizespor ile oynanan ve 1-1 beraberlikle sonuçlanan maçın 97. dakikasında aleyhine bir penaltıyı işaret ettiği için maç sonunda sahaya atlayarak hakem Umut Meler’e saldırdı.

As: Ankaragücü başkanı, sahaya inip hakemin suratına yumruk attı

Sport: Türkiye Süper Ligi’nde hakeme vahşi saldırı.

Dünyaya rezil olduk Faruk Kocanın Halil Umut Melere saldırısı dış basında: Hakeme vahşi saldırı

L’EQUIPE: ANKARAGÜCÜ‘NDE BAŞKAN HAKEMİ AĞIR ŞEKİLDE DÖVDÜ

Rizespor’un son dakikada (1-1) beraberliği getiren golün ardından öfkelenen Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, maçın hakemi Halil Umut Meler‘e yumruk attı. Yere düştüğünde de kişiler tarafından tekmelendi. Ankaragücü ile Rizespor arasında Pazartesi günü oynanan Süper Lig karşılaşması dramatik bir sahneyle sona erdi (1-1). 97. dakikada eşitliği bozan Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı. Yere yığılan Türk hakem daha sonra çok sayıda kişi tarafından tekmelendi.

OJOGO: TÜRK FUTBOLUNDA ŞOK: HAKEM, BAŞKAN TARAFINDAN YUMRUKLANDI

Bunlar Türkiye’den bize ulaşan şok edici görüntüler. Portekizli Pedrinho’nun oynadığı Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Rizespor ile 1-1 berabere biten karşılaşmanın ardından hakem Halil Umut Meler’e yumrukla saldırdı.

ABOLA: ANKARAGÜCÜ BAŞKANI HAKEME SALDIRDI

Ankaragücü’nün Rizespor ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından sinirler gerildi. Türkiye’den Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Rizespor maçı sonrası hakeme saldırdı. Bitiş düdüğünden kısa süre sonra kulübün başkanı, hakemin yanına gitti. Görüntüler tekrar diyalog odağına döndüğünde Faruk Koca’nın Halil Umut Meler’e yönelik saldırganlığını görüyoruz. Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*