Demet Özdemir böyle teşekkür etti

[ad_1]

Demet Özdemir böyle teşekkür etti

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki yıkıcı depremler sonrası afet bölgesine yardım gönderilmesi için tüm Türkiye seferber oldu. Ünlüler dünyası da depremzedeler için harekete geçti. Bu isimlerden biri de oyuncu Demet Özdemir oldu.

26 Şubat’ta 31’inci yaşına giren Demet Özdemir, yaş günü öncesi hediye olarak çadır alımı için meslektaşı Mert Fırat’ın kurucularından olduğu ‘İhtiyaç Haritası’na bağış yapılmasını istedi. “Bana en güzel hediye olacaktır” diyen oyuncunun anlamlı çağrısı yanıt buldu. Özdemir, kısa sürede toplam bağış miktarına ulaşılması üzerine üzerine hayranlarına teşekkür etti.

 

Hepimizin kalbinde aynı yük var. Evini, işini, mahallesini, sevdiklerini kaybeden milyonlarca insanımız hayatını yeniden kurmaya çalışırken bizler de yan yana durmaya, dayanışmaya çalıştık. Acı hepimizin, yolumuz uzun.

Dün, doğum günümdü, biliyorsunuz. ‘İhtiyaç Haritası’ ile doğum günüm için yaptığımız çağrıya cevap vererek, kısa sürede toplam bağış miktarına ulaşılmasını sağlayan tüm sevenlerime teşekkür ediyorum. Bu acıyla baş etmenin bize yakışan yolu dayanışmadır. Sizlerin de bağışlarıyla doğum günümü böyle anlamlı kıldığınız için çok ama çok teşekkür ederim. El ele, yan yanayız, daha güzel günler yakın. Biz’i çok seviyorum.

31 yaşına basan Demet Özdemir’in doğum gününde eşi Oğuzhan Koç buruk bir kutlama mesajı yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, “Bu sefer buruk anıyoruz doğduğun günü. İyi ki doğdun benim diğer yarım. Hem ailemiz, hem ülkemizin mutlu, huzurlu günleri için dua ediyorum” mesajını yazmıştı.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*